2.EL EŞYA VE SPOT EŞYA …. NASIL SATARIM ?

antalya-ikinci-el-esya-alan-yer12ikincielesya1

İLETİŞİM TEL : 0536-603-22-00….0536-674-87-87  Şahin YAVUZ

Merhaba değerli müşterilerimiz öncelikli hedefimiz elinizdeki kullanmadığınız ikinci el eski defolu az kullanılmış ev,ofis,işyeri,şantiye eşya araç ve gereçlerini sizlerden alıp tekrar piyasaya sürmektir.
Bu işlemi nasıl yapıyoruz ; Satmak istediğiniz eşya hakkında öncelikle kısa bir bilgi alıyoruz.

İSTANBUL‘UN bir çok yerinde olan şubelerimizle bütün semtlere hizmet vermekteyiz.

Hızlı Bir Çözüm İçin Whatsapp , email yada multi mesaj yolu ile 0536-603-22-00 nolu hattımıza resimlerini atıyorsunuz.. Fiyat teklifimizi 5 dk içinde veriyoruz.

www.ikincielesyaalimi@hotmail.com

Daha sonra eşyanızı bulunduğu yerde inceleyip piyasa araştırmasından sonra size en uygun olacak bir fiyattan satın alıyoruz.Daha sonra bu eşyalar yeni sahiplerini bulmak için mağazalarımızdaki yerlerini alıyorlar.
Bu eşyalarımız nelerdir; Mağazamız ikinci el az kullanılmış defolu eşyanız ne olursa olsun marka veya model farkı gözetmeksizin sizden satın almaktadır.Beyaz eşyalar (buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,soğutucular,ısıtıcılar,klima kombi) Mobilyalar (masa sandalye takımları,oturma grupları,baza,çekyat,yemek masası,orta sehpalar,gardolaplar vb..), Bahçe araçları (şezlonglar,bahçe şemsiyeleri,bahçe masası ve sandalyesi vb..) Ofis Araçları (koltuk takımları deri suni deri, müdür koltukları,ofis masaları,ofis sehpaları,dosya dolapları vb..) eşyanızı satmak istiyorsanız yada ikinci el bir eşya almak istiyorsanız önce bize danışın… İSTANBUL  ikinci el eşya

88769008_2elpsp-500x500

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.